Legal

Privacy policy

Prohlášení o ochraně soukromí

Tuto webovou stránku spravuje a udržuje Pakt starostů a primátorů – evropský úřad, konsorcium sítí místních a regionálních orgánů, vedené by Energy Cities a Climate Alliance a složené z CEMR, EUROCITIES, FEDARENE and ICLEI Europe.

Vyloučení právní odpovědnosti

Za obsah těchto webových stránek nesou výlučnou odpovědnost autoři. Nemusí nutně odrážet názor Evropské unie. Evropská asociace pro tvořivost a inovace ani Evropská komise nenesou odpovědnost za jakékoli využití informací, které tyto stránky obsahují.

Zásady datové politiky

Vaše osobní údaje jsou důvěrné a nebudou poskytnuty třetím stranám bez vašeho souhlasu
v souladu s obecným nařízením EU o ochraně údajů (GDPR).

Datová politika „MyCovenant“

Signatáři a další členové Paktu starostů a primátorů by měli mít přístup k webovým stránkám chráněným „MyCovenant“.

Zde si prosím přečtěte plné znění datové politiku pro MyCovenant.

Jak můžete řídit své osobní kontaktní údaje?

Vy sami se můžete rozhodnout, zda se vaše kontaktní údaje objeví na webových stránkách Paktu starostů a primátorů – Evropa, následujícím způsobem:

  • Kdykoli budete požádáni o vyplnění svého profilu ve vyhrazené oblasti, vyhledejte políčko, které můžete označit, aby se tyto informace objevily na webových stránkách Paktu starostů a primátorů - Evropa.
  • Pokud jste se již dříve dohodli na zobrazování svých osobních údajů, můžete kdykoli změnit názor zrušením zaškrtnutí příslušných políček.

 

Nezapomeňte nás informovat o svých přáních pro každý kontakt, který s námi sdílíte.

Jak můžete upravit nebo odstranit své osobní údaje?

Data a kontaktní údaje můžete kdykoli aktualizovat nebo smazat. Stačí se přihlásit
do extranetu a náležitě změnit svůj profil (v části „Můj účet“> „Můj tým“).

Odběratelé našich e-mailových seznamů mohou ukončit své předplatné prostřednictvím odkazu v dolní části každého e-mailu odeslaného z eumayors.eu.

Jak zabezpečíme vaše osobní údaje?

Jsme povinni zajistit, aby vaše osobní údaje byly zabezpečené. Abychom zabránili neoprávněnému přístupu nebo zveřejnění údajů, zavedli jsme vhodné fyzické, elektronické a manažerské postupy pro ochranu a zabezpečení informací, které shromažďujeme on-line.

Přístup k vašim osobním údajům podléhá přísným bezpečnostním kontrolám, jako je šifrování a kontrola přístupu. Vaše osobní údaje nesdělujeme třetím stranám bez vašeho předchozího souhlasu.

Soukromí našich e-mailových seznamů

Udržujeme e-mailové seznamy, abychom průběžně informovali zainteresované a kompetentní osoby o důležitých tématech, a jednotlivci musí souhlasit s tím, aby se k nim připojili.

Konfigurujeme náš software pro server se seznamy tak, aby odmítl prozradit e-mailové adresy účastníků našeho seznamu komukoli jinému než těm, které autorizujeme. Žádnou e-mailovou adresu zaregistrovanou z webu nezpřístupňujeme.

Nejsme však autoři tohoto softwaru a neneseme odpovědnost za případné chyby v softwaru, týkající se zachování anonymity účastníka.

Vyloučení odpovědnosti

Odpovědnost za to, co se vyplní ve vyhrazeném prostoru, je v rukou každého uživatele. Vy sami jste zodpovědní za obsah svého profilu, který je zobrazen na webových stránkách Paktu starostů a primátorů - Evropa. Nejsme zodpovědní za jakékoli použití obsažených informací. Proto neneseme jakoukoli odpovědnost za jednání třetích stran, za obsah jejich webových stránek ani za produkty nebo služby, které mohou nabízet.

Kontaktujte nás ohledně našich zásad ochrany osobních údajů

Pokud máte jakékoli pochybnosti nebo dotazy týkající se těchto zásad ochrany osobních údajů, napište nám na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..